Göksu Nakliyat Logo telefon

OFİS VE KURUMSAL İŞ YERİ NAKLİYATI


İzmir’de tüm ilçelerde ve 81 ilde Şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile kurumsal ofis taşıma işlemlerinizi, profesyonel büro ve profesyonel ofis nakliye hizmetimizle güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek teknolojik taşıma asansörlerimiz ile her kata kolayca ve ofis ve büro eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşımaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. İzmir’de ofis nakliyatı, büro ve işyeri taşımacılığı dendiğinde ilk akla gelen Göksu İzmir Evden Eve Nakliyat, yeni nesil paketleme ve hijyenik ambalajlama işlemleriyle tüm beyaz eşya, mobilya ve boyutu fark etmeksizin en küçük ve kırılgan ofis ve büro malzemelerinizi titizlikle nakliyeye hazır hale getirir, eşyalarınıza en uygun taşıma ekipmanını ve sistemini belirleyerek ofis ve işyeri nakliyatını en kısa sürede ve güven içerisinde teslim eder. Tüm beyaz eşya, mobilya ve ofis malzemelerinizin demonte işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir, düzenli ve hijyenik paketleme ve kolileme aşamasının ardından eşyalarınız yeni hedef alanına doğru eşyaların kapasitesine en uygun ve doğru taşıma sistemi ile her kata sıfır hasarla taşınır ve yeni alanında ofis eşyalarınız, kurumsal işyeri ve büro eşyalarınız monte edilerek yeni düzenine kavuşur. Nakliyatın her aşamasında uzman marangozlarımız, profesyonel taşıma ve uzman nakliyat elemanlarımız, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz müşteri sorumlumuz sizinle olacaktır. Ofis ve işyeri taşımacılığı tecrübe ve kalite gerektiren bir iştir. Müşterimizin memnuniyeti bizim hassasiyetimizdir.

Göksu İzmir evden eve nakliyat ile her eşya kendi hassasiyeti ve özelliğine göre taşınır. Dijital aletler, beyaz eşyalar, bilgisayarlar, fotokopi makineleri gibi malzemeler köpük benzeri koruyucu materyallerle desteklenir. Araç seçimi ve paketlerin araç içine yerleşiminde eşyaların hassasiyeti ve kırılganlığı göz önüne alınır ve eşyalar üst üste yığılmaz.

Paketleme işleminde ambalajların üzerine ürünlerin bilgisi ve detayı not edilerek yazılır. Arşivler ve klasörler uzman detay ekibi tarafından numaralanarak ve isimlenerek ambalajlanır, bu sayede yeni yerlerinde aynı düzende raflarına ve dolaplarına yerleştirilir. Arşiv ve dosyalarınız karışmadan düzenle yeni ofisinizde sizi bekler.

Üstün hizmet anlayışımızın rahatlığını yaşamak ve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 iletişim kurabilir ve bilgi alabilirsiniz.