Göksu Nakliyat Logo telefon

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe kaliteli ve öncü konumunu daima koruyan firmamız Göksu İzmir Evden Eve Nakliyat işinin ehli profesyonel marangozlar ve uzman taşıma personelleri ile sizlere en uygun ekonomik fiyatlı sigortalı nakliyat, eşya depolama, evden eve nakliyat ve asansörlü eşya taşıma hizmeti vermektedir. Nakliyat işlemleriniz, ev taşıma hizmeti amacıyla dizayn edilmiş uygun ebatlarda sıfır çelik kasa araçlar, teleskopik kurmalı ev taşıma asansörleri, hijyenik naylon ambalajlama malzemeleri, kıyafetleriniz için araç içi özel tasarım portatif askılık dolaplar, kişiye özel tek kullanımlık koli kutular ile güvenle tamamlanmaktadır.

Göksu İzmir evden eve nakliyat siz değerli müşterilerine talepleri doğrultusunda Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunar. Uzman Ekspertiz, taşınma öncesi eşyalarınızı yerinde görür, taşıma için uygun planlama ve düzenlemeyi yaparak her bir ayrıntıyı not eder ve size nakliyatın her aşaması ile ilgili detaylı bilgilendirme sağlar.

Dakikliği ve profesyonel hızıyla Göksu İzmir Evden Eve Nakliyat ekipleri, belirlenen gün ve saatte ev taşıma araçları, ekspertiz, ev taşıma asansörü, profesyonel taşıma ve uzman marangoz ekibi ile evinize gelir, eşyalarınızın araca yerleştirilmesi için asansör kurulurken aynı zamanda uzman personellerimiz tüm beyaz eşya, mobilya aksanı ve mobilyalarınızı demonte yapıp, streçleyip, hijyenik ambalajlama malzemeleri ile paketler. Diğer her türlü küçük, kırılgan, hassas, genel malzeme ve eşyalarınız da üzerine notlar düşülerek ve kayıt edilerek hijyenik paketleme ve kutulama işlemi ile taşınmaya hazır hale getirilir. Ardından eşyalarınızın asansörle kolayca ve dikkatlice araca nakli yapılır.

Göksu İzmir evden eve nakliyat ile şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehiriçi evden eve nakliyat işleminin son aşamasında eşyalarınız paketleme ve taşımayı yapan aynı ekip ile ikinci adresine gelir, eşyalarınız yine profesyonel asansörlü taşımacılık hizmeti ile yeni adresine profesyonel taşıma ekibimizce nakil edilir. Uzman marangozlar her mobilya aksanının ve beyaz eşyalarınızın montesini gerçekleştirir, tüm mobilyalarınızın dizaynını tamamlayarak diğer eşyalarınızı uygun gördüğünüz odalarına yerleştirir.

Ambalajlama

Taşınma işleminin her aşamasında size danışmanlık edecek ve fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bir uzmanımız her konuda yardımcı olacaktır. Göksu İzmir Evden Eve Nakliyat ile taşınmak hiç olmadığı kadar konforlu...