Göksu Nakliyat Logo telefon

Alsancak Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz


   Nakliye sektörünün göze çarpan adreslerinden bir tanesi olmak, büyük bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Aldığımız sorumluluğun bilincinde hareket ediyoruz ve bununla birlikte daha fazla insan ulaşmak adına da zaman zaman reklam çalışmaları yapıyoruz. Alsancak evden eve nakliyat firmasını daha önce duymadıysanız eğer, dilerseniz bilgi vermek adına bu firmanın ne gibi çalışmalar yaptığına ve ne tür hizmetler sunduğuna hep birlikte göz atalım. Klasik nakliyecilik hizmetleri ile birlikte eşya depolama hizmetleri de sunuyoruz ve elimizden geldiğince alternatiflerin sayısını arttırabilmek adına da çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Alsancak evden eve nakliyat ekibi olarak, hedeflerimiz doğrultusunda yolumuza devam ediyor ve her geçen gün daha iyi yerlere gelebilmek adına teknolojinin desteğini de arkamıza alıyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda sizinle ilgilenen çağrı merkezi ekiplerimiz gerekli notları alıyor ve çalışanlarımızı verilen adrese yönlendiriyor. Gün içerisinde, sizlere verdiğimiz saatte evlerinizde ya da ofislerinizde oluyoruz. Gerekli incelemeler, kalabalık bir çalışan grubu ile yapılıyor ve kaç adet araç gerektiği gibi detaylar da yine notlar eşliğinde detaylara işleniyor. Aynı gün içerisinde çalışmalara başlıyoruz ve çok sayıda geniş iç hacme sahip aracımız ile birlikte eşyalarınızı kusursuz bir şekilde araçlarımıza taşıyoruz tabi bunun öncesinde sigortalama işlemleri yapılıyor ve eşyalarınız da koruma altına alınıyor.
Asansörlü Nakliyat
Nakliyat Araclarımız
Nakliyat Araclarımız
Nakliyat Araclarımız
Alsancak evden eve nakliyat ekibimiz, değerli eşyalarınızı daha güçlü bir koruma planı ile araçlarımıza yerleştiriyor ve tüm önlemler de en iyi şekilde alınıyor. Bu işi iyi biliyoruz ve ekibimize de güveniyoruz. Şu ana kadar sunduğumuz hizmetlerde eşyalar ve müşterilerimiz ile ilgili hiçbir sorun yaşamadık ancak olur da büyük bir sorun yaşarsak düşüncesi ile sigortalama işlemlerini de es geçmiyoruz. Kendimize güvendiğimizi aslında bu şekilde de göstermek istiyoruz çünkü sektördeki birçok firma sigortalama işlemlerinden kaçar ve bu riski alamaz. Farklı olduğumuzu düşünüyor ve bu farkı sizlere de göstermek adına haftanın her günü kapılarımızı sizler için aralamaya devam ediyoruz. Daha fazla bilgi almak isterseniz firmamızın ziyaretlerinize de her an açık olduğunu bilmeniz gerekiyor.